s02

Shell 5w30 ECT 4L

Email
23,99 €
24h.gif

PLU tovaru: shell

Výrobca: Shell

SHELL HELIX ULTRA  ECT  5W-30  (starý názov SHELL HELIX ULTRA EXTRA 5W-30 )je plno syntetický, ľahkobežný motorový olej pre benzínové a naftové motory osobných a ľahkých úžitkových automobilov. Motorový olej Shell Helix Ultra Extra obsahuje špeciálne čistiace aditíva, ktoré zaisťují maximálnu čistotu motoru a odstraňujú aj dlhodobo usadené škodlivé nečistoty a úsady.

Vďaka svojmu zloženiu a viskozitnej triede zaisťuje dokonalé mazanie motoru aj za najnáročnejších prevádzkových podmienok. Viskozitné vlastnosti motorového oleje Shell Helix Ultra Extra umožňujú zníženie spotreby paliva a zároveň zvýšenie výkonu motoru. Shell Helix Ultra Extra je určený pre moderné benzínové a naftové motory osobných a ľahkých úžitkových aut, kde je možné používať motorový olej na predĺžené výmenné intervaly.

Shell Helix Ultra Extra bol špeciálne vyvinutý pre moderné naftové motory osobných aut Mercedes BenzVW a BMW vybavenými filtrom pevných častíc, ale je použitelný aj v starších motoroch vyžadujúcich viskozitnú triedu 5W-30. Produkt vyhovuje špecifikáciam ACEA C3,preto  je použitelný v automobiloch koncernu PSARenault a ostatných výrobcov vyžadujúcich tieto normy.

Nenašli ste hľadaný tovar? Napíšte nám!

Potrebujete na Vaše vozidlo náhradný diel?. Zašlite nám správu s potrebnými informáciami a my Vás kontaktujeme obratom ohľadne ceny a dostupnosti.
Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input